Tým

Kdo jsou Jamr´s?

Zuzana Mimrová

zpěv, bandleader

S řízením kapely a organizací nemá žádné zkušenosti. Tento drobný nedostatek ale vynahrazuje lehce nevýrazným hlasem, který v mluveném slovu nikdy nezvyšuje. Její velkou výhodou je, že jako jediná z kapely nemusí dojíždět z daleka.

Filip Tailor

klávesy, zpěv

Člen kapely, který nemá vůbec žádné hudební vzdělání. Ve svém volném čase rád tančí v bílých kamaších bossa novu. Radost mu rozhodně neuděláte bílým veltlínskym vínem.

Jaroslav Novák

kytara, zpěv

Tichá voda... člověk se musí hodně snažit, aby z něho dostal slovo. Není moc velký fanda humoru. Preferuje seriózní témata a relaxační, nekomplikovanou hudbu. Ze všeho nejradši má řízení auta v noci, přehnané pití a nesledování seriálu Simpsonovi.

Martin Mišák

baskytara

Potřebujete, aby muzika šlapala? Tak to ale Martinovi nevolejte. Kromě toho, že neví co je metronom, nemá rád lesy a skály - možná proto, že vůbec neví, jak se po nich leze. Bohužel nerad investuje do drahých nástrojů a nemá rád japonská auta.

Roman Mlynář

bicí

Nemáte náhodou metronom? Chtěli bychom ho dát našemu kamarádovi k narozeninám. Rytmus mu totiž neříká pane. Naštěstí se hudbě příliš nevěnuje. Za to se snaží splnit si svůj velký sen - nemít psa.

Pavel Pospíšil

saxofony, klarinet

Velký milovník hry na schovávanou a dlouhého nedělního spánku. Jediný člen kapely, který si není v improvizaci jistý. Pokud s ním chcete být kamarádi, rozhodně po něm nechtějte, aby šel v 7 ráno na běžky.

Dále s námi hrají...

Když nemoci řádí, musíme občas povolat posily. Ale nebojte se, všichni to jsou mistři svých oborů!

Anička Vitásková

zpěv


Natálie Tichánková

zpěv

Když zrovna neputuje na východ po stopách Andyho Warhola, svůj volný čas využívá k až přehnanému nicnedělání. Jediná z kapely si nikdy na nic nehraje a není to její hlavní činnost. Tou bohužel není ani zpěv - to jí ale neříkejte nebo se jí splaší nůžky...

Tomáš Hambálek

kytara, zpěv

Tom je bohužel jeden z těch lidí, kteří umí pouze na jeden nástroj a ještě né moc dobře. Tento nedostatek ale vynahrazuje tím, že má téměř vždycky čas. Radost mu neuděláte pozváním na panáka ořechovice, ale za to bude vděčný za zájezd do Opatovic. 

Kryštof Tomeček

kytara, baskytara

Velký fanoušek tvrdé, temné hudby a nepřesné hry. Nerad cvičí a je poměrně plachý co se týče hry s jinými muzikanty. Což je taky důvod, proč není časově vytížen a proč se uchýlil do malého zapadlého městečka, kde kultura zeje prázdnotou.

Tomáš Višinka

klávesy

Znáte hammond klávesy? A mohli byste prosím Tomovi vysvětlit jak se na ně hraje? A když už jsme u toho, vysvětlete mu i základy harmonie. Když se zrovna nevěnuje luštění záhady, k čemu jsou černé klapky, tak sklízí podivně zabarvené ovoce.

Petr Mlynář

klávesy

Extrovertní, afektovaný a až příliš hlučný muž. Nemá zkušenosti s hraním různých stylů a stále bojuje se zvukem, se kterým zatím moc neumí pracovat. Nedostatek schopností se snaží zakrývat vyháněním strašidel...

Tomáš Galek

bicí

Velký kapelní nervák, neustále řešící problémy. Nikdy se nedostal na prestižní hudební školu, díky čemuž ho nikdo na hraní nebere. Nemá rád život na venkově, vaření piva a už vůbec ne chození o půlnoci na hřbitov. 

Petr Chrobák

saxofony

Muž, který nikdy nebyl v Americe, neumí proto anglicky a nemá k této řeči vztah. Před vystoupením vyžaduje podrobný seznam skladeb, aby se mohl připravit. Neumí totiž improvizovat. To by nikomu moc nevadilo, kdyby měl aspoň bicepsy.

Martin Topič

saxofony

Další pán na holení co do vínku nedostal ani kapku talentu. Díky tomu se moc nesměje a nemá rád humor. Dá přednost vážným tématům konverzace a nejspokojenější je, když nemusí hrát swing. Nemá rád Beskydy a proto je objíždí obloukem.

Vojtěch Švarc

baskytara, trombon

Máte rádi jazz? Tak to Vojta tedy ne! A už vůbec ne, když ho má hrát na trombon. Kromě jiného ho nezkoušejte vytáhnout na výlet na kole. K této kratochvíli nemá totiž vůbec žádný vztah. 

Jakub Knápek

baskytara

Buenos Días! Nevíte, co tato slova znamenají? Buďte v klidu, Kuba taky ne! Na jazyky nikdy neměl z hůry dáno. Kromě anti lingvistiky má v oblibě taky jezdit pozdě a nikdy nic neumět a nikoho nic nenaučit. Kdyby měl aspoň rád pivo...