O nás

Kdo jsme a co hrajeme

Skupina Jamr’s je kompletně živá party kapela, která nejen na Olomoucku působí už od roku 2014. Původně vznikla jako doplněk swingového orchestru New Street Band a společně tvořili program mnoha plesů v Olomouckém kraji. Díky stále vzrůstající oblibě se však ve velmi krátkém čase stala plně samostatnou a životaschopnou kapelou.
Variabilní sestavu nyní tvoří jedni z nejlepších muzikantů na Moravě a vídat ji můžete ve variantě s jednou či dvěma skvělými zpěvačkami.

Repertoár skupiny tvoří především široké žánrové rozpětí zahraničních hitů, ale najdou se samozřejmě i české písně. Dechovku, Kabáty nebo Sladké mámení ale nečekejte. Kapela si zakládá na originalitě a kvalitě repertoáru. Uslyšíte proto skladby od interpretů jako jsou například Queen, Dua Lipa, The Beatles, ABBA, Toto, Sting, Lady Gaga, Ed Sheeran nebo Bruno Mars. Z českých vod má kapela v playlistu písně třeba od Davida Stypky, Buty, 7x3, Babory Polákové nebo Ewy Farne

Pro tuto repertoárovou filozofii, pro svou kvalitu a především pro strhující energickou show je skupina Jamr’s oslovována mnohými organizátory plesů, firemních večírků a svateb a jezdí lidi bavit po celé České republice.  

V Jamrs hrají...

Zuzana Mimrová
zpěv, bandleader, management
Michaela Vitásková
zpěv 
Anna Vitásková
zpěv 
Kristína Herz
zpěv 
Barbora Zlomková
zpěv 
Tomáš Vyšinka
klávesy 
Štefan Palfi
klávesy, zpěv 
Petr Mlynář
klávesy 
Radim Přidal
kytara, zpěv 
Martin Lysoněk
kytara, zpěv  
Kryštof Tomeček
kytara, zpěv
Martin Topič
saxofon 
Pavel Pospíšil
saxofon 
Petr Chrobák
saxofon 
Vlastimil Oulehla
bicí 
Tomáš Galek
bicí 
Martin Mišák
baskytara 
Vojtěch Švarc
baskytara