O nás

Kdo jsme a co hrajeme

Skupina Jamr´s je šestičlenná, kompletně živá party kapela, která na olomoucku působí již osmým rokem. Původně vznikla jako doplněk olomouckého swingového orchestru New Street Band a společně tvořili program mnoha plesů v Olomouckém kraji. Díky stále vzrůstající oblibě se však ve velmi krátkém čase stala plně samostatnou a životaschopnou kapelou a nyní ji tvoří jedni z nejlepších muzikantů olomoucka. 

Repertoár skupiny tvoří především široké žánrové rozpětí zahraničních hitů, ale najdou se samozřejmě i české písně. Dechovku, Kabáty nebo Helenu Vondráčkovou ale nečekejte. Kapela si zakládá na originalitě a kvalitě repertoáru. Uslyšíte proto skladby od interpretů jako jsou například Queen, The Beatles, Michael Jackson, Toto, Sting, Seal nebo Bruno Mars. Z českých vod má kapela v playlistu písně třeba od Buty, Sexy dancers, Babory Polákové nebo Ewy Farne. 

Pro tuto repertoárovou filozofii a také pro svou strhující energickou show je skupina Jamr´s oslovována organizátory plesů, firemních večírků a samozřejmě svateb a jezdí lidi bavit po celé republice.