O nás

Kdo jsme a co hrajeme

Skupina Jamr´s je šestičlenná, kompletně živá party kapela, která na olomoucku působí již třináctým rokem. Původně vznikla jako doplněk olomouckého swingového orchestru New Street Band a společně tvořili program mnoha plesů v Olomouckém kraji. Díky stále vzrůstající oblibě se však ve velmi krátkém čase stala plně samostatnou a životaschopnou kapelou a nyní ji tvoří jedni z nejlepších muzikantů olomoucka. 

Repertoár skupiny tvoří především široké žánrové rozpětí zahraničních hitů, ale najdou se samozřejmě i české písně. Dechovku, Kabáty nebo Helenu Vondráčkovou ale nečekejte. Kapela si zakládá na originalitě a kvalitě repertoáru. Uslyšíte proto skladby od interpretů jako jsou například Queen, Dua Lipa, The Beatles, Michael Jackson, Toto, Sting, Seal nebo Bruno Mars. Z českých vod má kapela v playlistu písně třeba od Buty, 7x3, Babory Polákové nebo Ewy Farne. 

Pro tuto repertoárovou filozofii a také pro svou strhující energickou show je skupina Jamr´s oslovována organizátory plesů, firemních večírků a samozřejmě svateb a jezdí lidi bavit po celé republice.  

V Jamrs hrají...

Kristína Herz
zpěv 
Michaela Vitásková
zpěv 
Anna Vitásková
zpěv 
Zuzana Mimrová
zpěv, bandleader, management
Tomáš Vyšinka
klávesy 
Štefan Palfi
klávesy, zpěv 
Petr Mlynář
klávesy 
Martin Lysoněk
kytara, zpěv  
Radim Přidal
kytara, zpěv 
Kryštof Tomeček
kytara, zpěv
Matěj Perutka
bicí 
Vlastimil Oulehla
bicí 
Tomáš Galek
bicí 
Martin Topič
saxofon 
Pavel Pospíšil
saxofon 
Petr Chrobák
saxofon 
Martin Mišák
baskytara 
Vojtěch Švarc
baskytara